Направете го овој тест за да откриете колку сте романтични во љубовната врска!

Направете го овој тест за да откриете колку сте романтични во љубовната врска!

Изберете една од овие слики, а таа ќе ви помогне да одредите колку сте романтични кога се во прашање врските!

Направете го овој тест за да откриете колку сте романтични во љубовната врска!

 • Срце бр. 1

  Кога љубите, љубите безусловно! Копнеете по некој кој ќе биде блиску до вашиот идеал, сакате да имате врска слична на односите прикажани во романтичните приказни. Ноќ исполнета со цвеќиња, свеќи и гледање во очи… Давате сè од себе, но очекувате и да ви биде возвратено во иста мера.

 • Срце бр. 2

  Вие сте мистериозни во љубовната врска! Огнени сте и привлечни, но ретко ја откривате вашата вистинска природа и никогаш не давате премногу. На овој начин секогаш се заштитувате од повреда, а на луѓето никогаш не им е доста од вашиот мистериозен шарм!

 • Срце бр. 3

  Вие имате смирувачки ефект врз партнерот! Довербата и лојалноста ви се особено важни, а потребно ви е малку време да се зближите, особено доколку станува збор за нова врска. Но, штом ќе го дадете своето срце некому, вие сте лојални докрај.

 • Срце бр. 4

  Вие сте страстен љубовник! Живеете сексуално богат живот и секогаш сте личноста која ја загрева врската. Зрачите со силна енергија и секогаш имате контрола, а партнерите го сакаат тоа кај вас!

Доколку се забавувавте со овој тест, можеби ќе сакате да направите и друг за да откриете што ве очекува на љубовен план во февруари.

Извор: atma.hr


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Вљубеничка во книжевноста, музеите и патувањата. Исто како и Борхес, рајот си го замислува како огромна библиотека.

Поврзани содржини

Остави коментар