Кафе-позадина за вашиот десктоп #14

Кафе-позадина за вашиот десктоп #14

Изберете ја вашата омилена шолја за кафе. Не занемарувајте ја ниту бојата, ниту обликот. Наполнете ја со тазе сварено кафе, поставете нова позадина и ослободете се од непотребните икони од вашиот десктоп.

Завршете ја годината со чисти мисли и без задачи кои ви висат во воздух за во 2011. Просторот од левата страна на позадината е голем и чист. Потрудете се таков да остане што подолго и во следната година.

Кафе-позадина за вашиот десктоп #14

Кликнете на сликата за да ја видите во оригиналната големина (1920×1200) и преземете ја за да ја поставите на вашиот десктоп.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар