Што би ви кажал секој хороскопски знак за да ве однесе во кревет, а што потоа?

Што би ви кажал секој хороскопски знак за да ве однесе во кревет, а што потоа?

Во овој хороскоп ќе се пронајдат момците, а ќе им биде корисен на девојките. Еве што секој машки хороскопски знак кажува за да заведе девојка во кревет, а што откако ќе добие секс.

1-shto-bi-vi-kazhal-sekoj-horoskopski-znak-za-da-ve-odnese-vo-krevet-a-shto-potoa-kafepauza.mk

Додека се обидуваат да ве освојат:

Овен: Се викам Бонд. Џејмс Бонд.

Бик: Дома имам шише шампањ. Страв ми е да не се расипе, пошто веќе долго време ми стои така.

Близнаци: Зошто не ја измериме нашата меѓусебна привлечност?

Рак: Чувствувам дека си одлична во кревет и тоа по малку ме плаши.

Лав: Веруваш во љубов на прв поглед или да те погледнам повторно?

Девица: Навистина не би требало да користиш шминка, само ти ја нарушува убавината.

Вага: Мила, заради твојата убавина и сонцето го изгуби својот сјај.

Скорпија: По една година терапија и тестирање се обидувам да сфатам дали сум алергичен на секс или не. Сакаш да ме тестираш?

Стрелец: Само да знаеш, јас носам број на кондури 48.

Јарец: Душо, јас заработувам повеќе одошто ти можеш да потрошиш.

Водолија: Ме фасцинираш повеќе од инфинитезимален дел од математиката.

Риби: Имаш задник како голема уметница.

2-shto-bi-vi-kazhal-sekoj-horoskopski-znak-za-da-ve-odnese-vo-krevet-a-shto-potoa-kafepauza.mk

После сексот:

Овен: Ќе се обидеме пак?

Бик: Пица или кинеска храна?

Близнаци: Причекај секунда, само да напишам статус на Фејсбук.

Рак: Одбра старосватица?

Лав: Бев ли одличен?

Девица: Нема да каже ништо, само ќе чекира уште една точка од својата to do листа.

Вага: Дали ти се допадна? Мене ми се допадна ако ти се допадна и тебе. А, што велиш, ти се допадна?

Скорпија: Сакаш да те однесам дома или ќе пробаме уште еднаш?

Стрелец: Не ме барај, јас ќе те побарам тебе. Ама навистина.

Јарец: Имаш визитка?

Водолија: Ќе пробаме уште еднаш? Ама овој пат без облека.

Риби: Како рече дека се викаш?

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар