Моден хороскоп за жени

Автор: Ана Петровиќ

Секој хороскопски знак има тенденција да негува карактеристичен стил на облекување и дотерување. Едни се предвесници на модните трендови, други обожаваат да го зачинуваат изгледот со крупен и впечатлив накит, додека трети носат неутрални пастелни бои без премногу детали на себе. Погледнете како вашиот хороскопски знак го диктира начинот на кој размислувате за модата и го креирате вашиот стил.

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

  1. AstroTarot Reply

    Odlican horoskop, savrsene kombinacije taman kako ih ija nosim, pogodjeno u sridu:)

  2. Anonymous Reply

    🙂

  3. teodora/stefanija Reply

    ни за риби ни за девица не е погодено

Остави коментар