Нов моден тренд: Овошни дизајни

Нов моден тренд: Овошни дизајни

Започнувајќи од јагоди и цреши, па сѐ до лимони и портокали, ова лето овошните дизајни и аксесоари ќе бидат најжешкиот моден тренд. Без разлика дали станува збор за дневна прошетка во парк, кафе со пријателите, вечерно излегување или пак, за на работа, овошните дезени ќе бидат вашиот совршен моден избор кој ќе го одржува вашето весело летно расположение.

Нов моден тренд: Овошни дизајниБидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар