Бралет: Чипкана долна облека која можете гордо да ја покажете

Бралет: Чипкана долна облека која можете гордо да ја покажете

Бралет е нов вид женска долна облека која до сега ги освои срцата на милион жени ширум светот. Овој романтичен градник со чипка е навистина полн погодок, бидејќи нема пуш-ап, ниту пак жици, туку може само да ви овозможи удобност, природност и сензуалност. Освен тоа, овој вид на градник можете да го носите дури и под работните одела, за да ја разбудите фантазијата.

1-bralet-chipkana-dolna-obleka-koja-mozhete-gordo-da-ja-pokazhete-www.kafepauza.mk_

Исто така, за вас спремивме неколку одлични идеи кои ќе ви помогнат да ја вклопите оваа волшебна долна облека со останатата дневна гардероба.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Комуникативна, весела, оптимистички настроена. Обожава книги, музика, филм и приказни кои инспирираат. Сака да пие кафе, па макар и сама. Верува во себе и во своите можности, бидејќи кој не се обидел - не успеал!

Поврзани содржини

Остави коментар