10 најпопуларни фризури на сите времиња

10 најпопуларни фризури на сите времиња

Автор: Теодора Трповска

Не е никаква тајна дека повеќето од нас честопати „крадат“ совети за убавина од познатите. Кога станува збор за фризурите, и на момците и на девојките им се случува да отидат на фризер со фотографија од нивните омилени актери и да побараат од фризерот да им направи токму таква фризура.

Погледнете ги десетте најинспиративни фризури на познатите, на сите времиња.

10 најпопуларни фризури на сите времиња

Фара Фосит

10 најпопуларни фризури на сите времиња

Џенифер Анистон во улогата на Рејчел Грин

10 најпопуларни фризури на сите времиња

Принцезата Дијана

10 најпопуларни фризури на сите времиња

Викторија Бекам

10 најпопуларни фризури на сите времиња

Мишел Обама

10 најпопуларни фризури на сите времиња

Миа Фероу

10 најпопуларни фризури на сите времиња

Мег Рајан

10 најпопуларни фризури на сите времиња

Мерлин Монро

10 најпопуларни фризури на сите времиња

Блејк Лајвли

10 најпопуларни фризури на сите времиња

Дани Миног

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

 1. Ana Reply

  Моравте Блејк Лајвли да ја ставите а мислам дека не е за тука.

 2. Ана Reply

  Блејк Лајвли има преубава фризура иако е сеуште нова во филмската индустрија се гледа дека ке стане легендарна.

 3. aneta Reply

  😛

 4. важно? Reply

  Рејчер (Џенифер) и Блејк Лајвли најдобри! Кариерата на Блејк само почнува 😉

Остави коментар