Тест: Фотографијата што најмногу ве привлекува открива мистериозни тајни за вас

Тест: Фотографијата што најмногу ве привлекува открива мистериозни тајни за вас

Водата е чисто, изворно знаење, интелигентна сила која сама по себе е пасивна, сѐ додека не дојде во контакт со одредени информации, каде што почнува да се однесува во согласност со примената информација. Уште од одамна водата се користи за чистење и ослободување од нечистотиите, како и во разни ритуали на духовно исцелување и лекување. Водата помага и за ослободување од напнатоста, а многумина идеалниот одмор го замислуваат некаде на море. Престојот во морска вода прави личноста да се чувствува удобно и опуштено. Водата не се бори и не се спротивставува, туку освојува, прифаќа и се прилагодува. Па, погледнете ги добро следниве неколку фотографии, изберете ја онаа што најмногу ве привлекува и прочитајте какви тајни ви открива изборот за вас.

Тест: Водата која најмногу ве привлекува открива некои тајни за вас

Тест: Водата која најмногу ве привлекува открива некои тајни за вас

Тест: Водата која најмногу ве привлекува открива некои тајни за вас

Тест: Водата која најмногу ве привлекува открива некои тајни за вас

Тест: Водата која најмногу ве привлекува открива некои тајни за вас

Тест: Водата која најмногу ве привлекува открива некои тајни за вас


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Економист во изградба, а страстен обожавател на пишаниот збор уште откако знае за себе. Смета дека животот без домашно милениче не изгледа комплетен, а кафето со многу шеќер го смета за едно најубавите утрински задоволства.

Поврзани содржини

Остави коментар