Пародија за животот на една самостојна модерна жена

Пародија за животот на една самостојна модерна жена

Слаткото девојче во ова видео е Лу Мекдауел, која има само 4 години. Идејата за снимањето на ова кратко филмче била на нејзините родители, а таа ја толкува улогата на една модерна вработена жена.

Пародија за животот на една самостојна модерна жена

Начинот на кој таа се справува со своите сериозни обврски ќе ве насмее до солзи, иако таа е сериозна, со изградени ставови и поставен авторитет врз другите колеги. Проследете го текот на нејзиниот напорен ден и обврските кои успева да ги изврши, од будење до легнување.
Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

 1. Смајли Reply

  Ххахахахаххахаха лелееее многу е добро ова :))

 2. Цаци Reply

  хаха…колку е слатка :*

 3. Ангелина Reply

  хахахаххааха… јакооо… одлична идеа.. а малечковооо е срценцеее…. <3

 4. Кристина Reply

  Леле ама е слатка..:)

Остави коментар