Есенска кафе-позадина за вашиот десктоп

Есенска кафе-позадина за вашиот десктоп

„Ниедна пролетна, ниту летна убавина може да има таква привлечност, каква што видов во едно есенско лице.“ – Џон Дон

Есенска кафе-позадина за вашиот десктопБидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар