позирање | Кафе пауза - Part 2

Овчарски кучиња кои обожаваат да позираат пред фотоапаратот на нивниот сопственик

Двете кучиња кои доминираат на овие слики се Софи и Сара, сестри од видот англиски овчар кои живеат во Холандија.

Фото диета: Како да изгубите 10 кг за 15 минути?

Фотографиите од левата страна се фотографирани 15 минути пред оние на десната. Која е нејзината тајна?
Датум: 17 сеп 2014
, Автор:

Познатите позираат со помлада верзија од себе

На овие забавни фотографии имаме прилика да ги видиме познатите како позираат сами со себе, но со верзија од кога биле помлади.

Мачки кои позираат како пин-ап девојки

Време е да ги споредиме овие слатки влакнести суштества со жените. :)
Датум: 29 ное 2013
, Автор:

Сексот продава сѐ, дури и мртовечки ковчези?

Полскиот произведувач на ковчези Збигниев Линднер објавил секси календар со убави моделки, кои заведувачки позираат покрај неговите производи – ковчезите.

Како да направите фотки за паметење?

Претворете го вообичаеното во извонредно. 10 совети за трансформирање на обичните обиди во фотографии за паметење
12