Топ 5 содржини за изминатата недела (07.02-13.02)

Што најмногу се читаше на Кафе пауза минатата недела?
Датум: 13 фев 2011
, Автор:

Како да направите фотки за паметење?

Претворете го вообичаеното во извонредно. 10 совети за трансформирање на обичните обиди во фотографии за паметење

Тест: Каков е вашиот стил на облекување

Во модата не постојат правила. Сепак, секој од нас би требало да има и негува свој единствен и препознатлив стил на облекување. Тестот ќе ви помогне да го одредите вашиот стил, се разбира, доколку одговорите објективно.
Датум: 13 фев 2011
, Автор:

Во сенките на совршенството

Љубовта е само обичен танц, ако во него не се внесе страст. Излиени и исцртани чувства на вашето тело. Покажете му на својот најближен каква слика правите секојдневно. Наздравете за тоа!
Датум: 13 фев 2011
, Автор: