тиквички | Кафе пауза

Брз и вкусен напиток за слабеење со тиквички

Станува збор за пијалак кој ги чисти токсините од телото и го забрзува процесот на варење на храната!

Наш предлог за денешното мени: Полнети тиквички кои се топат во уста!

Морате да го пробате овој рецепт доколку сте љубители на тиквичките!