Риби | Кафе пауза

На кои 4 хороскопски знаци најмногу ќе им влијае транзитот на Сатурн во Риби во наредните 3 години?

Транзитот започна на 7 март оваа година и ќе трае сè до февруари 2026 година!

Како ќе ни влијае младата Месечина во Риби на 20 февруари?

Дозволете му на вашето срце да талка на нови места, во потрага по нови авантури и нови идеи!

Како ќе ни влијае денес конјункцијата на Венера и Нептун во знакот Риби?

Во потрага сте по љубовта? Започнете со себе. Однесувајте се кон себе исто како што би се однесувале кон најблиските!

Како ќе ни влијае Венера во Риби до 20 февруари?

Нè очекува вистинска љубовна бајка!

Како ќе ни влијае полната Месечина во Риби на 10 септември?

Крај на едно поглавје од животот и почеток на нешто ново!

Венера во Риби: Време е да покажеме што знаеме!

Каква енергија нè очекува сè до 2 мај?

Што ќе ни донесе младата Месечина во Риби на 2-ри март?

Дали конечно ќе се соочиме со она што долго време било скриено во нашето срце, ум и душа?

Кои 4 хороскопски знаци ги очекуваат неволји до крајот на јануари?

Во следниот период 4 хороскопски знаци ќе се соочат со препреки и предизвици. Откријте кои се!

Транзит на Јупитер во Риби: На повидок е нова енергетска промена!

Астролозите ни предвидуваат енергетска промена која ќе отвори нови врати во нашата свест.

Со кој хороскопски би требало Рибите најмногу да си одговараат, но всушност се лош спој?

Доколку сте Риби, дознајте кои се вашите најлоши избори во љубовта, според хороскопскиот знак.

Мажите со овој хороскопски знак се најголемите џентлмени

Доколку вашиот партнер е со овој хороскопски знак, тој е дефинитивно еден од најгрижливите мажи што сте ги сретнале.
12