Поглед кон новата есенска колекција на Biana Shoes

Поглед кон новата есенска колекција на Biana Shoes

Во есенската сезона во која преовладуваат едноставни, еднобојни парчиња гардероба, чевлите во различни дезени ја даваат посебната нота на елеганција и одбележување на стилот. Без разлика дали барате ниски чизми, салонки или удобни чевли кои лесно можете да ги прилагодите од дневна во вечерна комбинација, есенската колекција на Biana Shoes нуди богат избор за сечиј вкус.

Поглед кон новата есенска колекција на Biana Shoes

Есенската колекција на Biana Shoes носи совршен баланс помеѓу модерното и класичното. Урбаната нота во дизајнот и изработката може да се препознае кај секој модел, а притоа не е напуштен препознатливиот квалитет и удобност.

Поглед кон новата есенска колекција на Biana Shoes

Оваа сезона колекцијата е составена од балетанки, класични салонки и кратки чизми, совршени за комбинирање во различни дневни и вечерни комбинации.

Комплетната колекција на кратки чизми можете да ја погледнете тука, а есенските салонки погледнете ги на овој линк.

Поглед кон новата есенска колекција на Biana Shoes

Biana Shoes е македонски производител на чевли кој успешно работи на пазарот повеќе од 26 години. Секој модел се изработува со голема посветеност, врвни материјали и внимание посветено и на најситните детали.

Поглед кон новата есенска колекција на Biana Shoes

Дознајте повеќе за Biana Shoes и вклучете се во тековниот натпревар за избор на најпосакуван есенски модел тука:

Facebook: https://www.facebook.com/BianaShoes
Instagram: https://www.instagram.com/bianashoes


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Остави коментар