слатко | Кафе пауза - Part 13

Мали, слатки и смешни

Бебињата се слатки само затоа што се бебиња, а уште кога ќе направат нешто смешно, се неодоливи. Погледнете пет најсмешни видео снимки со бебиња, кои насмеале милиони луѓе на Јутјуб.
Датум: 07 мар 2011
, Автор:

Девојки прелиени co чоколадо

Доколку бевте убедени дека чоколадото е најслаткото нешто во светот, еве еден мал демант на сето тоа.

Кафе-позадина за вашиот десктоп #22

Колку пати сте посакале да го пиете вашето кафе послатко од вообичаено за да си ја заблажите душичката? Оваа недела во вашата шолја за кафе се крие слатко изненадување.
Датум: 28 фев 2011
, Автор:

Маршмелоу

Овие мали меки колачиња се толку слатки и вкусни што ќе ве освојат од прва.

Бразилски кафе колачиња (Brazilian Coffee Cookies)

Вкусни и неодоливи во секое време
Датум: 31 авг 2010
, Автор: