Кафе-позадина за вашиот десктоп #22

Колку пати сте посакале да го пиете вашето кафе послатко од вообичаено за да си ја заблажите душичката? Оваа недела во вашата шолја за кафе се крие слатко изненадување.

Кафе-позадина за вашиот десктоп #22

Кликнете на сликата за да ја видите во оригиналната големина (1920×1200) и преземете ја за да ја поставите на вашиот десктоп.

Ако пак, сте од оние кои секогаш го сакаат своето кафе црно и незасладено, ви препорачуваме да изберете позадина со јако инстант кафе или со густо турско кафе.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар