Топ 5 содржини за изминатата недела (13.12-19.12)

Погледнете ја листата на најактуелните топ 5 постови од изминативе 7 дена
Датум: 19 дек 2010
, Автор:

Маршмелоу

Овие мали меки колачиња се толку слатки и вкусни што ќе ве освојат од прва.

Астрологијата и раскинувањето пред Нова година

Сакате да раскинете со вашиот партнер непосредно пред празниците, но не сакате да го повредите. Еве што вели астрологијата за начинот на кој би постапиле....
Датум: 19 дек 2010
, Автор:

Насмевнете му се на денот!

Ставете ја вашата омилена песна да ви ѕвони како аларм, така ако наутро немате огромна желба да ја напуштите вашата топла постела, нема да ви биде толку тешко да го поздравите денот... Сварете го вашето омилено кафе...
Датум: 19 дек 2010
, Автор: