група | Кафе пауза

Интересно: Еве зошто групата од „Пријатели“ секогаш седеше на истиот кауч

Како е можно во едно толку популарно кафуле пријателите секогаш да седат на удобниот кауч?
Датум: 22 јан 2015
, Автор:

Акапела верзија на песната „Royals“ од Лорди која ќе ве наежи

Тие ја изведуваат песната „Royals“ од Лорди толку фантастично, што нивната изведба ќе ве наежи сосема. Уживајте!
Датум: 28 ное 2013
, Автор:

Некои го сакаат тоа жешко

Од каде излезе темата за слатки vs. жешки, стварно немам појма, ама според муабетот што го направив со некои момци, испаѓа дека машкиот мозок по автоматизам ги класифицира девојките на овој начин.
Датум: 26 авг 2012
, Автор:

„No Doubt“: од почетоците до повторното обединување

Додека ја гледате во најновиот видеозапис, заборавате дека станува збор за зрела жена, таа совршено знае да се носи со младешкиот дух, и после толку години ви се чини дека ништо не е сменето, тоа се старите добри „Ноу даут“!
Датум: 27 јул 2012
, Автор:

Најдобрите флеш моб настапи

Ова се едни од најдобрите флеш моб настапи досега, кои ќе ве расположат и ќе направат да посакате да бидете дел од толпата.
Датум: 30 апр 2012
, Автор:

Community (Заедница)

ТВ серија за пријателството, различностите и хуморот во секојдневниот студентски живот...
Датум: 05 апр 2011
, Автор:

Запознајте ги Бет Дито и групата Gossip

Бет Дито е американска пејачка со секси и сензационален глас. Светот за првпат вистински ја запозна преку познатата песна „Heavy Cross“, која се наоѓа на албумот „Music for men“ издаден во 2009 година и стана вистински хит.