08 мај 2014 | Кафе пауза

Секси трикови со кои и двајцата ќе излудите од страст

Почувствувајте поголема страст во интимните моменти уште веднаш. Ова се мали трикови со помош на кои ќе подивеете од страст.
Датум: 08 мај 2014
, Автор:

Секси хороскоп: Кој е најдобриот љубовник во Зодијакот?

Овенот како љубовник е страстен, но малку себичен, Близнаците се креативни, но и малку неверни, Скорпијата е страсна, но и малку опасна... Каков е вашиот хороскопски знак во љубовните мигови?
Датум: 08 мај 2014
, Автор:

Креативни начини за повторна употреба на старите предмети

Добар начин за повторна употреба на старите предмети кои така ни стојат во домот.
Датум: 08 мај 2014
, Автор:

Корисни информации за левата и десната страна на мозокот – која страна ја користите вие и како тоа се одразува на вас?

Ајде подетално да ги анализираме оние кои ја употребуваат левата и оние кои ја употребуваат десната хемисфера, како и сите оние нешта кои влијаат на нив.
Датум: 08 мај 2014
, Автор:

5 безвременски стилови на чевли во кои вечно ќе бидете заљубени

Да ги погледнеме петте стилови кои можете да ги изберете сега, а во кои засекогаш ќе останете заљубени.

15-те најлуди нешта во природата кои нема да ви се верува дека постојат

Природата никогаш не престанува да не изненадува и како доказ за тоа се наредниве 15 нешта кои на прв поглед изгледаат нереално.

10 верувања на успешните луѓе

Ова се верувањата и ставовите на успешните луѓе кои можат да ви послужат како пример.
Датум: 08 мај 2014
, Автор: