Ексклузивно: Атанас и Тино синоќа „упаднаа“ во Стопанска банка

Ексклузивно: Атанас и Тино синоќа „упаднаа“ во Стопанска банка

На интернет утрово се појави снимка со познатите актери Атанас и Тино во која јасно се гледа како „упаѓаат“ во i-bank store, филијалата на Стопанска банка на кеј. Како нивни соучесници е забележана и група млади луѓе чиј идентитет е сѐ уште непознат за нашиот портал. Како што може да се види – групата млади по свој вкус го променија изгледот на филијалата и уживаа во слободата што Банката им ја овозможи. Ова е сѐ што знаеме засега, но штом имаме некакви новости – веднаш ќе ве информираме. Во меѓувреме погледнете го ексклузивното видео и дознајте што точно се случуваше синоќа таму.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар