30 септември 2012 | Кафе пауза

Неверојатен артистички танц со фудбалска топка

Soccer ART е дуо од Полска кое изведува фантастични фристајл движења низ земјата, а нивното последно видео покажува дека може да се направи многу повеќе со една топка за фудбал.
Датум: 30 сеп 2012
, Автор:

Астрологијата и идеалниот подарок

Секој знак во зодијакот сака различни работи, токму затоа прочитајте што сакаат вашите блиски за следниот пат да го одберете идеалниот подарок за нив.

Трендови за нокти есен/зима 2012–2013

Мистериозните темни бои, романтичните розови нијанси и францускиот маникир се најпопуларните трендови за нокти оваа сезона.
Датум: 30 сеп 2012

Ледено кафе со вкус на кајсии

Овошно задоволство надополнето со вкус на кафе...

Пари – секс – пари

Имате финансики проблеми и тешко врзувате крај со крај во последно време? Фатете си дечко, решение на сите проблеми! Има да заштедите на облека, храна, превоз и на уште триста чуда...
Датум: 30 сеп 2012
, Автор: