20 декември 2011 | Кафе пауза

Кафе пауза со две номинации за 2011

Вложениот труд, креативноста, посветеноста и љубовта кон пишувањето, резултираа со одличен крај на овогодишното дружење.
Датум: 20 дек 2011
, Автор:

Љубовен астролошки профил за машки стрелци

Мажите родени во знакот стрелец, знаат како да ве избезумат, благодарение на нивната романтичност и интелигенција.

8 типови фраери кои не сакаат да се врзат

Пастувот знае дека е неодолив за жените и тоа го искористува, на ловецот „пленот“ бргу му досадува, а скршеното срце поради стравот повторно да биде повреден ќе остане сам.

Сексапилната Бар Рафаели во календар за „Passionata“

Израелскиот модел Бар Рафаели веќе го презентираше новогодишниот поклон за своите обожаватели.

Три слатки ежиња ви посакуваат среќни празници

Погледнете го ова интерактивно видео со распеани ежиња. Изберете едно од ежињата и издадете му некоја од предложените наредби. Сигурни сме дека она што ќе го видите, слатко ќе ве насмее и ќе ви го разубави денот.
Датум: 20 дек 2011
, Автор:

Скулптури и портрети од стари весници и книги

Американскиот уметник Ник Георгиу, од купишта хартија за рециклирање прави вистинска уметност.
Датум: 20 дек 2011
, Автор: