Три слатки ежиња ви посакуваат среќни празници

Погледнете го ова интерактивно видео со распеани ежиња на кое нема да можете да му одолеете. Изберете едно од ежињата и издадете му некоја од предложените наредби. Ако не ви се допаѓа изборот, обидете се со друго еже или пак со друга активност.

Три слатки ежиња ви посакуваат среќни празници

Сигурни сме дека она што ќе го видите, слатко ќе ве насмее и ќе ви го разубави денот. Ова кусо предновогодишно изненадување го подготви студиото „Bird Box“. Ваше е само да уживате во него.

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Минималист ;)

Поврзани содржини

  1. анонимна Reply

    tretoto e najdobro :DD

Остави коментар