Сексапилната Бар Рафаели во календар за „Passionata“

Израелскиот модел Бар Рафаели веќе го презентираше новогодишниот поклон за своите обожаватели. Таа ја објави најновата фотосесија направена во соработка со модната куќа за долна облека „Passionata“ за потребите на нивниот календар за 2012 година. На сите фотографии таа изгледа величествено, претставувајќи го нејзиното тело со пропорции 89-60-89. Иако таа можеби најмногу се прослави, благодарение на врската со Леонардо Дикаприо, сепак нејзината работа докажува дека има со што да се пофали.Сексапилната Бар Рафаели во календар за „Passionata“Сексапилната Бар Рафаели во календар за „Passionata“Сексапилната Бар Рафаели во календар за „Passionata“Сексапилната Бар Рафаели во календар за „Passionata“Сексапилната Бар Рафаели во календар за „Passionata“Сексапилната Бар Рафаели во календар за „Passionata“

———————————————————————————————————————————————————————

Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       


За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар