Топ 5 содржини за изминатата недела (9.5.-15.5)

Што беше најпопуларно на Кафе пауза минатата недела?
Датум: 15 мај 2011
, Автор:

Астрологијата и љубовните врски на далечина

Можете да ги употребите моќите кои ги поседува вашиот хороскопски знак, за да се справите со предизвиците кои ги поставува пред вас љубовната врска на далечина.

Жешки чоколадни камчиња

За роденден, годишнина, Свети Валентин или онака, без причина, како што е секогаш најубаво, изборот е ваш. Особено се погодни за посилниот пол затоа што се многу лесни за подготовка, а девојките дефинитивно „ќе паднат“ на нив.

Најромантичните летни дестинации во светот

Доколку вашата замисла е ова лето да го поминете со партнерот шетајќи по рајските песочни плажи за време на зајдисонцето, гушкајќи се на кралските лежалки со меки перничиња, пиејќи винце на балконот со неверојатен поглед...