Македонски Телеком | Кафе пауза - Part 5

Барај забава, а не Wi-Fi

Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.
Датум: 16 јун 2014
, Автор:

Со MaxTV на Светското првенство во Бразил

Извлечени тројцата добитници на главната награда: 4 дневен престој во престолнината на Бразил и билет за финалниот натпревар на легендарната Маракана...
Датум: 03 јун 2014
, Автор: