модни предлози | Кафе пауза

6 модни трендови за пролет 2018 што можете да ги носите и сега

Ако сакате да бидете подготвени за топлите пролетни зраци сонце, ова се 6 тренда кои морате да ги знаете.

Бидете самоуверени: Облека која ќе ви овозможи да се чувствувате одлично во сопствената кожа

Паметно избраните парчиња облека може да ја зголемат самодовербата и да го поправат лошото расположение.

Жолта – боја која ја лечи зимската депресија

Црните, сивите и темносините капути и јакни владеат по улиците, но за промена и добро расположение изберете ја оваа силна боја која ќе внесе добра вибрација во вас.

Од понеделник до петок: 5 совршени работни модни комбинации за успешните бизнис дами

Ако досега не сте слушнале за девојката која се вика Баба Каналес, сега е време да ја запознаете оваа дома од која можете да научите многу.

Нови трендови за оваа есен што целосно ќе нѐ освојат

Ова се само неколку од многубројните парчиња облека и аксесоари кои со промената на годишното време ќе се најдат „на улиците“.

Сладок, модерен и тренди септември: Супер стилски идеи за вашите есенски модни комбинации

Септември е совршен, бидејќи само тогаш можете да ги носите омилениот летен фустан и омилената кожна јакна во иста модна комбинација!

Есенски модни комбинации за оние што сè уште не се подготвени за панталони

Есента е зад аголот, а ние навистина не сме подготвени да го отфрлиме летниот комфор и да облечеме панталони!

Не пропуштајте да ја испробате најпопуларната модна комбинација за премин на сезоната

Ова е единствено време од годината кога можете да се облечете токму вака.

Стилски идеи за совршено удобен и модерен август

Модни комбинации кои ќе ви помогнат да изгледате модерно, одлично стилизирано, но и во секоја од нив да се чувствувате удобно...

Летен тренд кој го обожаваме: Кошули врзани во јазол

Задолжителното парче облека кое сите ние го имаме во гардероберот сега можеме да го носиме на малку поразличен начин.

Нови начини за да го стилизирате белиот фустан од денес, па сѐ до крајот на летото

Денес ви откриваме како да го комбинирате белиот фустан како вистински моден експерт.

Егзотично, романтично и мистериозно: Модна инспирација за сите девојки кои обожаваат бохо стил

Бохо стилот е сето она што ви е потребно за совршено, стилско лето, а ние ви нудиме одлична инспирација.