енергетски | Кафе пауза

Потребни ви се само 3 состојки: Рецепт за енергетски барови со кокос

Љубителите на кокос ќе уживаат во овој рецепт од кокосови струготини, кокосово масло и мед.

Печени енергетски плочки со јаболка и овес

Одлични за појадок или за ужина...

Природен овошен енергетски пијалак

Природен коктел кој ќе ве држи будни доколку учите, спремате важен проект за на работа или гледате интересен ТВ пренос до доцните утрински часови...