блејзер | Кафе пауза

Блејзерот останува на модната сцена: Како да го носите оваа есен?

Опуштената варијанта на сакото, блејзерот, е идеално парче за рана есен.

6 предности кои високите девојки можат да ги искористат во модата

Тешко е да си висока девојка во денешно време. Но, иако постојат многу проблеми низ кои поминувате, вие сепак имате предност во модата пред ниските девојки.

14 тајни за совршен изглед во секое парче облека

Освен што треба да биде модерна, облеката треба да биде и удобна и правилно да ни стои. Еве некои тајни за тоа како всушност треба секое парче облека да изгледа на нас.

7 изгледи кои ќе направат да блеснете во бели фармерки

Белите фармерки повторно се „ит“ парче за ова лето. Тие имаат моќ да изгледаат елегантно или секојдневно, во зависност од стилот на личноста која ги носи.

Блејзери – рецепт за добар стил

Евтино, а шик, едноставно и практично. Класично, а модерно. За ваков изглед и стил, имајте неколку блејзери (спортски сакоа) во вашиот плакар.
Датум: 13 мар 2014
, Автор: