15 јуни 2021 | Кафе пауза

Очила за сонце што сите ќе ги носат ова лето

Оваа година во мода е футуристичкиот дизајн, но и златната боја на рамките, а во продолжение погледнете ги моделите што ќе бидат популарни ова лето.

Рецепт за полнети пиперки со спанаќ и леблебија

Ова лесно летно јадење има совршен вкус и многу малку калории.

3 хороскопски знаци што ги очекуваат многу среќа и голем успех во јули

Јули ќе биде месец на успехот, просперитетот и напредокот за овие 3 хороскопски знаци. Проверете дали сте меѓу нив.

Изберете ја сликата што ве привлекува најмногу и откријте нешто за себе

Интуитивно изберете ја сликата што ве привлекува најмногу. Онаа што ќе ја изберете кажува нешто за вас и открива важен совет.