Модни комбинации инспирирани од цртаните филмови

Модни комбинации инспирирани од цртаните филмови

Иако е малку необично, сепак од секој лик кој се појавил низ цртаните филмови, можат да се направат одлични модни комбинации. Ова се дваесетина комбинации на облека кои можат да ви послужат како инспирација за да се дотерате за излегување, за дневна прошетка или пак за на работа. Како кој лик од цртаните филмови, вие би се дотерале?Модни комбинации инспирирани од цртаните филмовиМодни комбинации инспирирани од цртаните филмовиМодни комбинации инспирирани од цртаните филмовиМодни комбинации инспирирани од цртаните филмовиМодни комбинации инспирирани од цртаните филмовиМодни комбинации инспирирани од цртаните филмовиМодни комбинации инспирирани од цртаните филмовиМодни комбинации инспирирани од цртаните филмовиМодни комбинации инспирирани од цртаните филмовиМодни комбинации инспирирани од цртаните филмовиМодни комбинации инспирирани од цртаните филмовиМодни комбинации инспирирани од цртаните филмовиМодни комбинации инспирирани од цртаните филмовиМодни комбинации инспирирани од цртаните филмовиМодни комбинации инспирирани од цртаните филмовиМодни комбинации инспирирани од цртаните филмовиМодни комбинации инспирирани од цртаните филмовиМодни комбинации инспирирани од цртаните филмовиМодни комбинации инспирирани од цртаните филмовиМодни комбинации инспирирани од цртаните филмовиМодни комбинации инспирирани од цртаните филмовиМодни комбинации инспирирани од цртаните филмовиМодни комбинации инспирирани од цртаните филмовиМодни комбинации инспирирани од цртаните филмовиМодни комбинации инспирирани од цртаните филмовиМодни комбинации инспирирани од цртаните филмови


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

  1. nikoj Reply

    od Pohahontas najubavo ♥

  2. =] Reply

    Симба и Похахонтас 🙂

  3. Иви Reply

    Круела! 😀

Остави коментар