04 август 2018 | Кафе пауза

Како да изгубите страсна девојка што го живее животот со полни гради?

Страсните девојки не сакаат да се помират со просечна љубов.

Што прави секој хороскопски знак кога „умира“ од досада за време на викендот?

Кој е начинот на кој вие се справувате со досадата за време на бавните викенди?

Видео хороскоп: Овенот во кратки црти

Овните се независни и иницијативни личности, а нивната харизма им обезбедува успех на сите полиња.
Датум: 04 авг 2018
, Автор:

Погледнете ги овие надреални фотоманипулации од 17-годишна Турчинка

Нејзините дела навистина оставаат без зборови и како да се чувствуваат емоциите што артистката ги вложила додека ги правела.

Чудесна мелодија што ве штити од болести така што ги исфрла токсините од телото и душата

Дали почувствувате нешто додека ја слушавте оваа чудесна мелодија или пак, сметате дека таа едноставно не функционира?

Рецепт за домашен лосион за тело без којшто нема да сакате да го поминете летото

Целодневното изложување на сонце, сол, хлор и ветер може да ја направи вашата кожа сува во текот на летните месеци.