3 стилски начини да носите висока пунџа со јазол

Време е да не се вадиме повеќе на мрзата и да ѝ се посветиме малку на високата пунџа за да ѝ дадеме шик и елегантен изглед.
Датум: 20 јул 2013
, Автор:

10 заповеди за посреќна врска

Ова се 10 заповеди до кои треба двајцата партнери да се придржуваат за врската да им трае подолго.

Сникерс палачинки

Десерт на кој никој нема да му одолее...

Како побрзо да ви ја снема модрицата?

Ова се три начини кои ќе ви помогнат многу брзо и лесно, без да потрошите многу пари, да си ја излечите модрицата и да можете повторно слободно да се шетате без да се срамите од неа.

Тренди неонски патики од „Гучи“

Доколку ви се допаѓа трендот на носење неонски бои ова лето, тогаш со сигурност ќе се израдувате на овој модел на патики од познатиот дизајнерски бренд „Гучи“.