Тренди неонски патики од „Гучи“

Доколку ви се допаѓа трендот на носење неонски бои ова лето, тогаш со сигурност ќе се израдувате на овој модел на патики од познатиот дизајнерски бренд „Гучи“.Тренди неонски патики од „Гучи“Овој модел на високи патики е достапен во четири бои, односно жолта, портокалова, розова и зелена, а ќе можете да ги комбинирате со голем број парчиња облека. Патиките се направени унисекс, односно во овој модел можат подеднакво да уживаат двата пола. Тренди неонски патики од „Гучи“ Тренди неонски патики од „Гучи“ Тренди неонски патики од „Гучи“


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

 1. sisi Reply

  DAli ima vo MK ? I kade

  • xXx Reply

   Nema vo MK, inaku patkive se 32 500 den, pa ako imas tolku za patiki slobodno odi i kupi gi. 🙂

  • xxx Reply

   inaku patkive se 32 000 denari pa ako gi ima vo mk odi kupi si gi slobodno.

Остави коментар