Стилот на извинување на хороскопските знаци

Некои тоа го прават искрено и од срце и навистина се каат, а некои се вистински мајстори на извинувањето и шармери кога треба да се извлечат од некоја незгодна ситуација.
Датум: 05 фев 2012
, Автор:

Фотографии кои морате да ги направите со вашето бебе

Прочитајте ги 14-те начини како да го сликате вашето новородено бебе, за да ги документирате најсреќните моменти од вашето новоформирано семејство.

„Жешки“ парфеми за Св. Валентин

Денот на вљубените само што не дошол, а вие немате никаква идеја што да ѝ поклоните на вашата партнерка? Ангелите на „Victoria’s secret“ се токму тука за вас!
Датум: 05 фев 2012
, Автор:

Кожата во која живеам (The Skin I Live In)

Филм за вечната потрага по совршенство и за ужасните животни судбини...
Датум: 05 фев 2012
, Автор:

100% чоколадни колачи

За љубителите на чоколадото (а зарем не сме сите?!), овие колачиња ќе бидат вистинско задоволство.