22 декември 2010 | Кафе пауза

Храна која го убива сексуалниот нагон

Ако за вечера планирате салата со авокадо и морски плодови, еве што не смее да биде дел од љубовното мени:

Флеш игра: Божиќен топ

Ова е една навистина интересна игра која може да ја играте на компјутер додека пиете кафе на пауза. Во едната рака глувчето, во другата кафето.

Интересни факти за серијата „Пријатели“

„Пријатели“ е една од најпопуларните и најгледаните серии во светот, која своето деби го имаше на 22 септември 1994 година на телевизијата NBC. До својата последна епизода на 6 мај 2004 година...
Датум: 22 дек 2010
, Автор:

Клупа направена од 1.000 колани

Свиочната структура има метална рамка на која се навртени колани, создавајќи удобна површина за седење. Сите појаси употребени за изработката на ова дело се собрани преку донации...
Датум: 22 дек 2010
, Автор: