Флеш игра: Божиќен топ

Ова е една навистина интересна игра која може да ја играте на компјутер додека пиете кафе на пауза. Во едната рака глувчето, во другата кафето.Флеш игра: Божиќен топЦелта е да го центрирате новогодишното џуџе во пикадото. Има неколку нивоа, а шестото е навистина критично. 😀 Музиката ќе ве потсети дека доаѓа новата година.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот

Поврзани содржини

  1. Viktor Reply

    Ja svrtev, ima nekolku teski nivoa 🙂

  2. ... Reply

    на 11 запнав

  3. Gomce Reply

    Jaka e 😀

Остави коментар