08 ноември 2010 | Кафе пауза

Скорпија и девица – љубовна комбинација

Скорпијата и девицата го формираат темелот на сите љубовни врски – Меркур ја збогатува нивната комуникација, а Марс ја разгорува страста.
Датум: 08 ное 2010
, Автор:

Неонска лимонада

Замислете си пијалак што свети и тоа не на филм или на слика, туку на вашата забава.

10 секси идеи кои ќе ја „зачинат“ вашата врска

Навидум мали и неважни секси постапки можат значително да ви ја подигнат самодовербата, да ги разгорат искрите во кревет, да внесат авантуристички дух во вашата врска...
Датум: 08 ное 2010
, Автор:

Машка долна облека на која би „паднала“ секоја жена

Ако сте доволно смели, обидете се да ги освоите припадничките на понежниот пол со некој од следниве модели на машка долна облека.
Датум: 08 ное 2010
, Автор:

Трендови во внатрешното уредување: лимон-жолто

Лимон-жолтата боја се доживува како весела и жива. Еве неколку жолти елементи кои може да ви го освежат и разиграат просторот.
Датум: 08 ное 2010
, Автор: