Машка долна облека на која би „паднала“ секоја жена

Во каква долна облека се појавувате пред вашите партнерки кои сакате да ги импресионирате? Вашиот стил е покласичен или можеби пошеговит? Ако сте доволно смели, обидете се да ги освоите припадничките на понежниот пол со некој од следниве модели на машка долна облека.

Бонус: Зад некои слики се кријат линкови до сајтови од каде можете директно да си нарачате некој пар. Внимателно со изборот!

Машка долна облека на која би „паднала“ секоја женаМашка долна облека на која би „паднала“ секоја женаМашка долна облека на која би „паднала“ секоја женаМашка долна облека на која би „паднала“ секоја женаМашка долна облека на која би „паднала“ секоја женаМашка долна облека на која би „паднала“ секоја женаМашка долна облека на која би „паднала“ секоја женаМашка долна облека на која би „паднала“ секоја женаМашка долна облека на која би „паднала“ секоја женаМашка долна облека на која би „паднала“ секоја женаМашка долна облека на која би „паднала“ секоја женаМашка долна облека на која би „паднала“ секоја жена


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

  1. Маја Reply

    катастрофа се :/

  2. Ана Reply

    омг… не…

Остави коментар