Најпривлечните и најодбивните особини кај хороскопските знаци

Прочитајте ги најпозитивните и најнегативните особини на секој знак, кои ќе ве разнежат и изнервираат.

3 многу обични, а сепак помалку познати начини да си го зајакнете имунитетот во зима

За среќа витамините не се единствениот начин да го одбраните организмот од болести.
Датум: 15 дек 2013
, Автор:

Приказни кои ќе ви ја вратат вербата во добрината на човекот

Овие прекрасни приказни несомнено ќе го освојат вашето срце и ќе ве натераат добро да размислите за она што навистина вреди во животот.

Импотенција

Нареден пат кога некој ќе проба да ве навреди само затоа што немате „пар“ меѓу нозете, игнорирајте го, однесете си ги децата на училиште, заминете на работа и продолжете да бидете супер-жени. Тоа што свири е всушност неговиот страв од импотенција...
Датум: 15 дек 2013
, Автор:

Најслаткото еже во светот

Секоја фотографија е послатка од претходната и токму поради тоа нема да можете да престанете да го гледате ова мало животинче и неговите неодоливи авантури.