06 ноември 2010 | Кафе пауза

Хотел Le Royal Monceau, разгалувач на сите сетила

Со соби и приватни апартмани, рестотани и барови, спа центар, 3D кино сала, соба за деца и елитен бутик, реновираниот париски хотел е еден од најубавите и најтренди хотели во Париз.

Водич: одберете ги совршените фармерки

Овој водич ќе ви помогне следниот пат кога ќе одите во шопинг, да го одберете совршениот пар фармерки.

Опијането желе од кафе

Уникатно кафе во цврст облик за оние кои сакаат да експериментираат
Датум: 06 ное 2010
, Автор: