трака | Кафе пауза

Фустан кој може да се носи на 50 различни начини

Овој фустан, кој може да се купи во различни должини и бои се трансформира на 50 начини, со едноставно подесување на траката. Таа може да се врзе околу половината или вратот, да се намести како тоалета со тенки прерамки или со кратки ракави.

Хардкор настап на 8-годишно девојче

8-годишната Џулиет стана вистинска интернет-сензација со нејзината трака насловена „Мојата прва хардкор-песна“. Вриска за тоа колку ги сака нејзините миленичиња, кучето и рипката...
Датум: 21 јан 2012
, Автор:

Роденденска денс плејлиста

„Малку се заборавив со оваа плејлиста (содржи 15 траки), ама сепак е роденденска, па морав да измешам малку стилови и да опфатам повеќе хитови...“
Датум: 25 авг 2011
, Автор:

Музичка плејлиста за кулирање

Ви треба релаксација? Сакате да заборавите за момент на грижите и да одлетате со умот? Ве оставаме да уживате...
Датум: 18 авг 2011
, Автор:

Летна музичка плејлиста

Дарко Кузмановски, уредник на музичкиот онлајн магазин „House Music Beat“ направи селекција од 11 траки, кои се одличен избор за забава и релаксација ова лето. Па, љубители на хаус музиката, уживајте!
Датум: 13 јул 2011
, Автор: