Хардкор настап на 8-годишно девојче

8-годишната Џулиет стана вистинска интернет-сензација со нејзината трака насловена „Мојата прва хардкор-песна“. Вриска за тоа колку ги сака нејзиното куче и рипката во аквариумот. Очигледно, уште од мали нозе решила да заземе место на австралиската хардкор-сцена. 🙂Хардкор настап на 8-годишно девојчеСлушнете ја нејзината прва трака, во комплет со видеоспот:

За видеото и музиката, заслужни се нејзината мајка Тина и нивниот семеен пријател, австралискиот продуцент Роб Шарп.

После ова, се прашувате ли што прават останатите деца за време на училишниот распуст? 🙂


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Минималист ;)

Поврзани содржини

Остави коментар