бели фармерки | Кафе пауза

Белите фармерки ќе бидат вистински хит ова лето, па еве како да ги комбинирате

Белите фармерки можете да ги комбинирате со сѐ, но кога станува збор за ова лето, еве неколку совети.

10 феноменални идеи како да ги носите белите фармерки оваа пролет

Пролетта е идеална за светли бои, па затоа и конечно дојде моментот да ги извадите вашите бели фармерки од гардероберот.

Тексас парчиња кои секоја девојка мора да ги има во својот гардеробер

Тексасот некогаш бил материјал од кој се правела облека за работници. А денес? Денес го носат сите.

7 изгледи кои ќе направат да блеснете во бели фармерки

Белите фармерки повторно се „ит“ парче за ова лето. Тие имаат моќ да изгледаат елегантно или секојдневно, во зависност од стилот на личноста која ги носи.