22 јуни 2021 | Кафе пауза

Сонцето влегува во знакот на Рак: Овие 3 хороскопски ги очекуваат среќа, пари и љубов до 21 јули

Ова е период на љубов, засилени чувства, но и шанса да се отвори вратата за нова енергија!

Од собата директно во базенот: 8 места на кои ќе посакате да го поминете вашиот одмор

Колку би било добро да скокнете во море или во базен сега, да се освежите и да уживате во летните радости.

Рецепт за бел колач без печење

Кога надвор е топло, а сакаме да јадеме нешто слатко, идеална опција се колачи за кои не е потребно да се вклучи рерната.

Овошниот принт е апсолутен хит оваа сезона: Еве како да го носите овој неодолив тренд

Овој принт дава интересна, весела нота и изгледа како да е создаден за тропските денови, а ќе го гледате на секој чекор.