Ели Радеска | Кафе пауза - Part 6

Прекрасни новогодишни и божиќни десктоп позадини

Време е да ве фати предновогодишната еуфорија, време е да го украсите домот и да ја промените позадината на вашиот компјутер.
Датум: 22 дек 2014
, Автор:

13 карактеристики на зрелите мажи

Зрелите мажи зрачат со самодоверба, сила и искуство. Ова се дел од карактеристиките на зрелите мажи.
Датум: 20 дек 2014
, Автор:

6 коктели со вотка кои мора да ги пробате за празниците

Дали сте љубители на руската ракија? Ова се 6 идеи за коктели со вотка за забавите на претстојните празници.
Датум: 20 дек 2014
, Автор:

Што жените сакаат мажите да знаат за сексот, но не би им кажале сами?

Да ви помогнеме. Еве што сè жените посакуваат мажите да знаат за сексот.
Датум: 19 дек 2014
, Автор:

10 проблеми со кои се соочуваат оние кои флертуваат онлајн

Ова се дел од проблемите и ситуациите со кои секојдневно се соочуваат оние кои бараат потенцијални партнери на интернет.
Датум: 18 дек 2014
, Автор:

20 знаци дека сте подготвени да стапите во брак

Дали се сомневате во вашата подготвеност на овој голем чекор?
Датум: 17 дек 2014
, Автор:

Зошто е супер да се биде тетка?

Доколку имате внуци од вашите браќа или сестри, тогаш знаете колку е супер да се биде тетка.
Датум: 17 дек 2014
, Автор:

Сè што може да направите до петок за ова да ви биде најдобрата недела од оваа година

Еве што сè може да направите за да си ја разубавите оваа недела.
Датум: 17 дек 2014
, Автор:

7 работи кои не ни ги кажале во бајките, а требало

Настрана од нивната забавна страна, еве што заборавиле да нè научат нашите омилени бајки.
Датум: 16 дек 2014
, Автор:

Овие кучиња неверојатно многу потсетуваат на познати поети и писатели

Овие кучиња толку многу личат на најпознатите светски имиња во литературата, што ќе ве насмеат до солзи.
Датум: 15 дек 2014
, Автор:

12 миленици кои не знаеле дека нивните стопани ќе се вратат дома порано

Погледнете ги смешните реакции и изрази на нивните лица.
Датум: 15 дек 2014
, Автор:

Кога се сомневате во вашата моќ…

„Кога се сомневате во вашата моќ му давате моќ на сомнежот.“
Датум: 15 дек 2014
, Автор: