Најдобрите шпици на ТВ сериите

Ако за книгата се вели дека не треба да ù се суди според корицата, за ТВ сериите можеби може да се заклучи спротивното. Имено, овие шпици докажуваат дека сериите кои сакаат да остават силен впечаток кај гледачите уште во првата епизода, се трудат тие да изгледаат беспрекорно и моќно. Особено за истакнување се шпиците на криминалистичките и научно-фантастичните серии бидејќи во нив нивото на креативност е на највисоко ниво.
Најдобрите шпици на Тв сериитеОваа листа е направена за серии од сите жанрови, со цел да се докаже инвентивноста без разлика на тематиката. Уживајте и дадете предлог кој друг го заслужува своето место тука.
.

Излажи ме (Lie To Me)

Декстер (Dexter)

Вистинска крв (True Blood)


.

Убави мали лажливки (Pretty Little Liars)

Придружба (Entourage)

Мртов како мене (Dead Like Me)


.

Сопранови (The Sopranos)


.

Симпсонови (The Simpsons)


.

Вовед во анатомија (Grey’s Anatomy)


.

Два и пол мажи (Two And A Half Men)


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

 1. B Reply

  Definitivno na Dexter e najjaka!

 2. Ана Reply

  Just Shoot Me, ama zavrsnata spica

 3. Ana Reply

  ana
  Dinastija :)))

 4. Bzz Reply

  Desperate Housewives
  Six Feet Under
  Fringe

 5. Stefan Reply

  the big bang theory, how i met your mother

 6. Teona Reply

  Monk , Psych

 7. Aleks Reply

  FRIENDS!!!

Остави коментар