Какви парчиња подготви „Zara“ за оваа есен?

Оваа есен модната куќа „Zara“ подготвила навистина тренди парчиња кои ќе им се допаднат на многу дами. Во каталогот се преставени дел од моделите кои ќе можете да ги купите во нивните продавници оваа сезона.Какви парчиња подготви „Zara“ за оваа есенКолекцијата се одликува со долги капути, прекрасни шапки, палта и долги фустани. Поголемиот дел од парчињата се одликуваат со разни принтови, карирани и цветни дезени.Какви парчиња подготви „Zara“ за оваа есен Какви парчиња подготви „Zara“ за оваа есен Какви парчиња подготви „Zara“ за оваа есен Какви парчиња подготви „Zara“ за оваа есен Какви парчиња подготви „Zara“ за оваа есен Какви парчиња подготви „Zara“ за оваа есен Какви парчиња подготви „Zara“ за оваа есен Какви парчиња подготви „Zara“ за оваа есен Какви парчиња подготви „Zara“ за оваа есен Какви парчиња подготви „Zara“ за оваа есен Какви парчиња подготви „Zara“ за оваа есен Какви парчиња подготви „Zara“ за оваа есен Какви парчиња подготви „Zara“ за оваа есен Какви парчиња подготви „Zara“ за оваа есен Какви парчиња подготви „Zara“ за оваа есен


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар