Најновата колекција на „Zara“ за софистицирани и бизнис мажи

Моделот Еди Клинт носи импресивни парчиња облека, кои идеално прилегаат на секој софистициран маж.

Какви парчиња подготви „Zara“ за оваа есен?

Оваа есен модната куќа „Zara“ подготвила навистина тренди парчиња кои ќе им се допаднат на многу дами.